15.7.15

Pobierowo 2015

Połowa lipca za nami wiec dobrze byłoby wspomnieć o wyjeździe, z którego wróciłam całkiem niedawno. W czasie pierwszego tygodnia wakacji odwiedziłam, jak wiele razy w roku, nadmorskie miasteczko jakim jest Pobierowo. W żaden sposób nie mogę uniknąć wyjazdów tam, ponieważ jest to miejsce zamieszkania części mojej rodziny, ale muszę przyznać, że mimo zgrzytów i marudzenia udało mi się całkiem dobrze wypocząć. Co ciekawe nawet całe trzy razy odwiedziłam plażę, a to nie zdarza się często. Właściwie można powiedzieć, że choruje na plażowanie. Nie lubię się opalać, czy siedzieć w wodzie. Jestem raczej zwolennikiem spędzania czasu w ogrodzie dziadków z książką w jednej ręce i popijając coś zimnego. Oczywiście byłam kilkukrotnym gościem "Melby" czyli miejsca z najlepszymi goframi na świecie, niestety w tym roku przez kilometrowe kolejki nie zjadłam ani jednego loda w Szkolnickim, moim drugim ulubionym punkcie gastronomicznym w Pobierowie. Często zastanawiam się co takiego można tam robić poza smażeniem się na plaży i całkiem przypadkiem dowiedziałam się parku linowym, który od kilku lat można znaleźć obok głównej ulicy, dla spragnionych innych sportów dostępny jest również kompleks boisk, a dla smakoszy długa lista kawiarni i knajpek. Ot typowa nadmorska miejscowość, która na czas trwania sezonu odżywa.
Nie wybywałam na dłuższe wyprawy co tłumaczy niewielką ilość zdjęć jaką dla was mam ale mam nadzieję, że się wam spodobają!8 komentarzy:

 1. Cudowne jest to trzecie zdjęcia! *-* Nie byłam nigdy wcześniej w tej miejscowości, ale po Twoim wpisie mam ochotę ją odwiedzić i to jak najszybciej. :)
  Obserwuję

  http://princessdooomiii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Też wolę "leżakować", szczególnie w upalne dni :)
  Pierwsze zdjęcie wymiata, haha :D
  +Obserwuję :)
  Zapraszam! zuzu-zuzannaxx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam morze mimo że nad naszym jest zimno
  MÓJ BLOG ZAPRASZAM-KLIKNIJ
  + obserwuje ;*

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny blog, bardzo ładnie piszesz! :)
  Pozdrawiam!
  MÓJ BLOG
  skomentujesz? Może obs za obs ? :)‎

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie byłam w Pobierowie :) Ja za to bardzo lubię się opalać i być w wodzie ;)
  Pierwsze zdjęcie jest mega słodkie! *.*
  Pozdrawiam! :D
  http://gabissxv.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. nigdy nie byłam, fajny mix
  obserwujemy?
  http://paolciapolcia16.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Pytałaś o wspólną obsrwacje, oczywiście ja już obserwuje, a teraz zapraszam ciebie, czekam i licze na UCZCIWY rewanż :)
  pozdrawiam

  kinga-kingaa2500.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny blog! Zapraszam do mnie na nowy post. Może wspólna obserwacja? Jak tak to zaobserwuj a ja zrobie to samo obiecuje. http://bestrunnerxx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń