28.6.15

Top 4 seriali




Właśnie rozpoczęły się wakacje, więc dobrym pomysłem jest napisanie kilku słów na temat moich ulubionych seriali dla tych, którzy dni i wieczory lubią spędzać przed ekranem komputera (do czego oczywiście nie zachęcam).

KTO GOTOWY? RĘCE DO GÓRY!


1.       Plotkara


Serial którego raczej nikomu nie trzeba przedstawiać jest moim  ponadczasowym numerem jeden! Dopiero w ostatnim odcinku dowiadujemy się, kto jest tytułową plotkarą. Jest to co najmniej zaskakujące i mimo wielu oczywistych znaków mało kto domyślał się jej tożsamości.


2.       Słodkie kłamstewka


Serial niby ciągnący się jak guma z majtek, a jednak taki, którego każdy jeden odcinek musze obejrzeć. Opowiada on o losach pięciu dziewczyn, od momentu gdy jedna z nich ginie w niewyjaśnionych okolicznościach.


3.       Nastoletni wilkołak

Historia chłopaka, który przemienia się w wilkołaka, oraz jego przyjaciołach. Każda postać w tym serialu ma swoją ciemną stronę i wiele tajemnic. Aż dziw, że w mieście, w którym rozgrywa się akcja, populacja dalej jest tak duża.

4.       Piękna i Bestia

Jak widać mam upodobanie zarówno do seriali obyczajowych jak i tych z dawką science-fiction. Kolejnym z nich jest „Piękna i Bestia”. Połączenie elokwentnej pani detektyw i przebiegłej ale jednocześnie piekielnie przystojnej bestii to recepta na udany serial.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz